אודותינו

 
 

כל בשר שיווק ועיבוד בשר הינה חברה המייבאת בשר מארצות המתמחות בבשר משובח (ארגנטינה בעיקר), ומשווקת אותו לרשתות שיווק, למסעדות, לאולמות אירועים, למוסדות חינוך ועוד, בכל רחבי הארץ.


החברה הוקמה בשנת 1989 ומנוהלת על ידי שלום תורג'מן ויניב תורג'מן. המוטו של החברה הוא שיווק בשר קפוא ואיכותי בלבד, תוך הקפדה על התנאים התברואתיים המחמירים ביותר. החברה מנוהלת ברישיון משרד הבריאות, ברשותה רישיון וטרינרי והיא נושאת את "התו הירוק" בזכות שמירתה על סביבה ירוקה.


 

שיווק מוצרי בשר
 שיווק מוצרי בשר


 

המוצרים שמשווקת החברה:
 מוצרי בשר בקר ועופות מעובדים
 דגים ובצקים
 ירקות קפואים


כל מוצרי המזון שמשווקת החברה הינם כשרים בהשגחת רבנות העיר רחובות, של חלק בית יוסף ושל הרב צורי נאמן. 


בשר איכותי בכל רחבי הארץ
כל בשר משווקת את מוצרי המזון לרשתות שיווק, למסעדות, למוסדות חינוך, לאולמות אירועים ולמוסדות וגופים נוספים – בכל חלקי הארץ. ההובלה מתבצעת במשאיות קירור סגורות, איכותיות במיוחד, השומרות על טריות המזון ואיכותו לאורך כל הדרך.


 

קבב מזרחי
 קבב מזרחי


 

הצוות המקצועי והמיומן של החברה דואג לכך שמוצרי המזון יגיעו לכל מקום בארץ בדיוק בזמן, תוך הקפדה על כל תנאי התברואה וההיגיינה הדרושים לשמירה על טריות ואיכות. כל לקוח זוכה ליחס אישי, ומקבל בדיוק את מה שהזמין – בדיוק בזמן.


צוות כל בשר עומד לשירותכם למתן ייעוץ מקצועי בנוגע למוצרים המתאימים ביותר לצורכיכם ולכמויות שכדאי להזמין.


עם לקוחות החברה נמנים: רשת סופר ספיר, רשת סופר להב, רשת יוחננוף, טבע עוף , פרש מרקט , סופר דיל חנויות בשר, אולמות אירועים, מסעדות, גני ילדים ועוד – בכל רחבי הארץ.


לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנה – לחצו כאן.


 

צלי כתף
צלי כתף 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר